...

Saha Satış Programı ve Depo Yönetimi

Çözümler

Saha Satış Programı ve Depo Yönetimi Tamsaha

Tamsaha pres futbolda çok kullanılır. Tamsaha saha satış programı ile saha ekiplerinizi çok kolay bir şekilde yönetebilir ve sahayı kontrol altında tutabilirsiniz.

Tamsaha yazılım Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerine Google play storeden indirerek kurup sahada satış yapan ekiplerinize rota takip ederek veya rota dışı satış yapmanızı sağlamaktadır.

E-arşiv fatura, e-fatura ve e-irsaliye düzenleyerek kullanabileceğiniz Tamsaha saha satış programı ile stok kontrolü yanında tahsilat kontrolünü de sağlamaktadır.

Müşterileriniz için tanımladığınız kredi risk durumlarına göre ister açık hesap yapabilir isterseniz de kredi kartı nakit, çek gibi ödeme materyallerini kullanarak tahsilatlı satış yapabilirsiniz.

Tamamen kullanıcıya özgü değiştirilebilen ekranları sayesinde kullanıcılarınızı ekranlar arasında boğmadan sadece ihtiyacı olan bölümleri kullanmasını sağlayabilirsiniz.

İndirip Denemek İçin Tıklayınız

depo yönetimi
saha satış programı

Saha Satış Programı

Tamsaha saha satış programı ile sahada sıcak sayışa çıkan araçlarınız için araç yükleme işlemi yapılarak gün başı yapılır ve gün sonunda araç boşaltma işlemi ile araç stokları sayılarak gün sonu raporu ile karşılaştırma yapılır ve kayıplar minimum seviyeye indirilir.

Tamsaha saha satış programı ile sıcak ya da soğuk satış yapabilirsiniz. Özelikle soğuk satış esnasında almış olduğunuz siparişler depoya anlık olarak düşmekte ve deponuzun da çok verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Resimli satış ekranı sayesinde mağaza içi veya saha satışta satış personeliniz ürünleri bizzat resimlerini görerek satışını yapmak hataların önüne geçmektedir.

Tamsaha depo uygulaması ile sahadan gelen siparişlerinizi anıda toplayabilir araçlarınızı yükleyerek ürün sevkiyatınızı hızlandırabilirsiniz.

Tamsaha depo uygulaması özelikle verilen siparişlere istinaden mal kabulden başlayan süreç şubelerden gelen siparişlerin planlı depo sevk evrakı ile şubelere sevk işlemi, sahadan gelen sipariş işlemlerine istinaden planlı satış işlemi yapılarak ürünler toplanıp sevk işlemi hatasız olarak yapılır.

Tamsaha depo uygulamasında etiket basımı, sayım, fiyat kontrol, ürünlere ilave barkod ekleme gibi birçok kullanım kolaylığı mobil olarak sunulmaktadır.

Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.