...

Sanal Market Ürün Toplama ve El Terminali

Çözümler

Sanal Market Ürün Toplama

Tamsoft yazılım pazaryerleri ve hızlı market platformlarıyla entegre çalışan yapısı sayesinde müşterilerine çok büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Ortakpazar platformu üzerinden Tamsoft ’a akan siparişler siparişler Tamsaha el terminali yazılımına düşmekte buradan ürünler hatasız bir şekilde barkodları okutularak toplanmaktadır.

Toplaması yapılan ürünler ortak bir yazıcıdan veya cihazın kendisine bağlı mobil yazıcıdan e-fatura, e-arşiv fatura veya e-irsaliye yazdırılarak kargoya veya kuryeye teslim edilir.

İşlem hem çok hızlı hem de hatasız bir şekilde yapılarak müşteri memnuniyeti maksimum seviyeye çıkarılır.

Ürün toplayan (picker) personelinizin kaç dakikada bir evrakı topladığını ne kadar verimli çalıştığını da sistem sayesinde çok kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Denemek için tıklayınız.

Sanal Market Siparişlerinin El Terminali Kullanarak Toplanması

Sanal market siparişlerinin el terminali kullanarak toplanması, bir depo veya mağazada bulunan ürünlerin müşteri siparişlerine göre toplanması ve hazırlanması sürecinde kullanılan bir yöntemdir.

Bu yöntemde, siparişlerin el terminaline yüklenmesi ve el terminali ile depo veya mağazada bulunan ürünlerin tarama işlemi yapılması ile siparişlerin doğruluğu kontrol edilir.

El terminali sayesinde, toplanan ürünlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde müşteri siparişlerine göre hazırlanması sağlanır.

Bu yöntem, işletmelerin ürünlerin hazırlanması ve teslimat süreçlerinde daha hızlı ve verimli olmalarına yardımcı olur.

Etiketler :
sanal market ürün toplama
Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.