Tampos Hızlı Satış Programı

Market ve mağazaların kasa sistemleri için geliştirilen Tampos kasa yazılımı ile kasalarınız emin ellerde sloganı ile yola çıkan Tampos kasa yazılım Android platformlar üzerinde çalışmakta. Tablet telefon ve Android işletim sistemine sahip AIO pos bilgisayarlar üzerinde çalışan Tampos kablolu ve kablosuz iletişimin tüm teknikleri kullanılarak geliştirildi.

Basit kullanım yapısı sayesinde kablosuz olarak bağlanan barkod okuyucu, fiş yazıcı ve kasa tartım (checkout) teraziler ile kullanıcılarına kablo karmaşası olmadan cihaz kullanımını sunmakta. Masa üstü fiş yazıcıdan kontrol edilen para çekmecesi sayesinde tam bir entegrasyon sağlamakta. Mağaza veya market içi satış olsun kasada satış olsun tüm aşamaları destekleyen Tampos hızlı satış programı basit ekranları ile tam bir kullanıcı dostu.

Tampos indirmek için tıklayınız

tampos 1 1

Klasik tüm kasa programlarında bulunan askıya alma, indirim artırım veresiye satış gibi birçok opsiyonu yetkiye dayalı olarak sunan Tampos hızlı satış programı çok büyük bir yetkilendirme sistemine sahip.

İster tek başına kullan ister bir ERP ye bağlı olarak kullan Tampos e-arşiv fatura ve e-fatura keserek kasalarınızı resmi olarak çalıştırmanın yolunu da en iyi fiyatlarla kullanıcılarına sunmakta.

Çok yakında 507 nolu tebliğe uygun olarak ta hizmet vermeye başlayacak Tampos hızlı satış programı kullanıcılarına kasa bazlı sınırsız kontör vadetmeye hazırlanıyor.

Etiketler :
tampos 6

Ben ERP yazılımı kullanmak istemiyorum diyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan stok kartı ekleme miktar bilgisi ve fiyat değiştirme ekranları o kadar basit ki. İddia ediyoruz mağaza girdikten sonra 15-20 dakika içinde kuruluşu bitirip eğitimi tamamlayarak çıkmak mümkün.

Geleneksel yöntemlerle kablolu sistem kullanmak isteyen kullanıcılar için masa üstü pos bilgisayarlar kablo ile bağlı barkod okuyucu, para çekmecesi, fiş yazıcı ve kasa tartım terazisi veya barkodlu terazi ile satışın en kolay yolu Tampos ’tan geçiyor.

Windows Tabanlı Hızlı Satış Programı İçin Tıklayınız

tampos 2

Diğer Yazılar

Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?