...

Ön Muhasebe Yazılımı; Stok, Cari, Fatura, Finans

Çözümler

Ön Muhasebe Yazılımı

Satış süreçlerinde fiyat listeleri teklif sipariş irsaliye ve fatura ya kadar uzanan iş süreçlerinizi en kolay şekilde yönetmeniz için sizlerle beraber durmadan gelişiyor.

Satış süreçlerinizi yönetirken isterseniz dövizli fatura kesin isterseniz Türk Lirası cinsinden ya da farklı para birimleri ile fatura kesin; cari hesaplarınızı farklı para birimlerine göre tutabilir ve tahsilatlarını da ona göre yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Web tabanlı yapısı sayesinde ister telefondan ister tabletten ister bilgisayardan internetinizin olduğu her yerden kullanabileceğiniz Tamsoft yazılım perakende mağazalarınızı yönetirken satın alma süreçlerinizi en kolay bir şekilde siparişleri oluşturmakta ve gelen faturalarınızı siparişlerinizde karşılaştırarak mal kabul yapmanızı oradan etiket basarak kasalarınıza fiyat bilgisi göndermeyi sağlamaktadır.

Perakendecinin en büyük sorunu olan etiket problemini mobil cihazlarla çözmüş olan Tamsoft yazılım rafların arasında dolaşırken fiyat kontrolü yapmanızı sağlamakta yanlış fiyatlı ürünlerin veya fiyat etiketi olmayan ürünlerin etiketini basarak mobil yazıcılardan çıktı alarak veya masaüstü yazılardan çıktı alarak direk rafınıza takmanızı sağlamaktadır.

Mobil Yazıcı kullanarak buradaki iş süreçlerinizi çok ciddi olarak hızlandırmakta ve burada hata oranlarında sıfıra yakın bir seviyeye indirmektedir

Perakendenin en büyük sorunlarından biri olan sayım süreçlerini de mobil cihazlar ile çok hızlı bir şekilde saymanızı sağlamakta online offline çalışan yapısıyla sisteme sayım evrakları aktarılmakta ve güncellemesini sağlamaktadır. İster bölgesel sayım ister ful sayımı yapın mağazanızı saymak çok hızlı ve çok kolay.

Denemek İçin Tıklayınız

Tamsaha Denemek için Tıklayın

ön muhasebe programı
Etiketler :
ön muhasebe yazılımı

Ön Muhasebe Programı ile Yapılabilecekler

Perakendenin en büyük sorunlarından biri olan mal kabulü de el terminali ile yaparak hatalı bir mal kabul işlemi yapmanın önüne geçmektedir. Verilen siparişlere istinaden yapılan mal kabul irsaliye olarak arka taraftaki programınızı aktarılmakta arkasından fiyat kontrolü yaparak olayının sadece faturaya dönüştürülmesi sağlanmaktadır. Burada siz de ciddi anlamda bir personel tasarrufunun yanında hataların minimuma indirmektedir.

Tamsoft yazılım ister Pazaryeri Entegrasyonu olsun isterseniz hızlı market entegrasyonu olsun hepsi ile tamamen entegre olarak çalışabilmekte.

Hızlı Market üzerindeki ürünlerinizi buradan güncelleme yaparak gelen siparişleri anında sisteme kabulünün sağlayarak çok kolay bir şekilde ve doğru bir şekilde müşterilerinize ürün sevkiyatını sağlamaktadır. Hızlı marketten kastımız Trendyol Hepsiexpress ve Getir üzerinden gelen siparişler ve buralarda açılan mağazalara yüklenen ürünlerin yönetimidir.

Diğer bir taraftan pazaryeri entegrasyonu ile aynı platform üzerinden tüm pazaryerindeki mağazalarınızı yönetmek; sürekli gelen siparişleri istinaden anında tek bir ekran üzerinden otomatik olarak güncellenmesini sağlamaktadır.

Pazar yerlerinde oluşan komisyonlara göre formülü fiyatları ile ve pazar yerlerini farklı fiyatlar uygulamakta ve siparişinizi stok miktarlarınızı online olarak çok hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlamaktadır

Pazar yerinden gelen ve hızlı marketten gelen siparişlerinizi hatasız bir şekilde toplayıp arkasından printerdan aldığınız çıktı ile müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.