...

Pazaryeri Entegrasyonu; N11, Hepsiburada, Trendyol

Çözümler

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryerleri günümüz ticaretinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Birçok firma pazaryeri entegrasyonu entegre çalışan firmalar ile gerçekleştirmektedir.

Tamsoft yazılım ise kendi geliştirmiş olduğu Ortakpazar yapısı üzerinden tüm ürünleri pazaryeri firmalarına güncelleme yaparak mağaza ve market stoku ile entegre olarak tek bir çatı altında tüm iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlamaktadır.

Geleneksel ticaretin vazgeçilmezi olana mağaza ve market yapısını e-ticaret ile birleştiren sistem müşterilerine hem daha uygun çözümler üretmekte hem de stok yapısını ayrı bir depo kurmadan mağazalar üzerinden yürütülmesini sağlamaktadır.

E-dönüşüm ile entegre yapış sayesinde aynı Tamsoft yazılım üzerinden e-fatura, e-arşiv fatura ve e-irsaliyelerinizi de keserek tamamen entegre bir yapıyı bugün en iyi fiyatlarla kullanmak herkesin hakkı.

Hepsiburada, N11, Trendyol gibi e-ticaret organizasyonu yapan ve platformlarda 3. taraf firmaların satışına imkan veren bu sistem sayesinde yok satmaya ve yanlış stoka son.

Denemek İçin Tıklayınız

Tamsoft Ön Muhasebe Programı İçin Tıklayınız

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu, bir e-ticaret işletmesinin farklı pazaryerlerinde (Örneğin; Amazon, eBay, Gittigidiyor, N11 vb.) ürünlerini satışa sunmak ve yönetmek için kullanılan bir yazılım sistemidir.

Pazaryeri entegrasyonu sayesinde işletmeler, ürünlerini tek bir panel üzerinden yönetebilir, stok takibi yapabilir, fiyatları ve kampanyaları ayarlayabilir, siparişleri işleyebilir ve müşteri ilişkilerini yönetebilirler.

Bu entegrasyonlar, e-ticaret işletmelerinin farklı kanallarda varlıklarını artırmasına ve daha fazla müşteriye ulaşmasına olanak sağlar. Ayrıca, pazaryeri entegrasyonları, işletmelerin ürünlerini farklı platformlarda yönetmelerine olanak sağlar ve bu da işletmenin verimliliğini artırır.

Etiketler :
pazaryeri entegrasyonu
Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.