...

Hızlı Satış Sistemi ve Hızlı Satış Programı

Çözümler

Hızlı Satış Programı Tampos

Saha sürekli değişiyor. Hayat hızlanıyor. Maliyetler artıyor. Tampos hızlı satış programı ise burada devreye giriyor ve size en uygun çözümleri en problemsiz bir şekilde nasıl sunarımın peşine düşüyor.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile geliştirilen Tampos hızlı satış programı adı gibi Tam bir program.

Tampos İndirmek İçin tıklayın

Tampos, Android platformlar üzerinde çalışan bir hızlı satış programıdır. İşletmeleri 100-150 USD arasında değişen işletim sistemi maliyetinden kurtarırken, kolay bir kurulum ile birkaç dakika içinde kullanılmaya başlanabilmektedir.

Kullanıcı dostu bir yapıya sahip olan Tampos, bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz sunar.

Tampos’un özellikleri arasında kolay stok ekleme ve fiyat değişikliği ekranı bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, sistemde kayıtlı 35.000 stok üzerinden ürünlerin miktar ve fiyat bilgilerini ekleyerek işlemlerini tamamlayabilirler.

Tampos, 507 nolu tebliğe uygun olarak tasarlanmış olup, Tampos Pavo entegrasyonu sayesinde tüm e-belgeleri (e-fatura, e-arşiv fatura) üretebilir ve bankalarla, yemek çeki firmalarıyla entegrasyon sağlayabilir.

Tampos hızlı satış programını indirmek için [buraya] tıklayabilirsiniz. Bu program, işletmelerin maliyetleri düşürerek verimliliklerini artırmasına ve işlerini kolaylaştırmasına yardımcı olmaktadır.

 

Tampos Hızlı Satış Programı Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

 

hızlı satış programı
Etiketler :
hızlı satış sistemi

İster mobil printerden belgeyi yazdırabilir, isterseniz oluşan belgeyi müşterilerinize mail olarak kolayca ulaştırabilirsiniz.

Tampos, dokunmatik posta tablette ve telefonda çalışarak, yaptığınız tüm işlemleri Tamsoft ön muhasebe programında yedekler. 

Tampos hızlı satış programı, barkodlu terazi, kasa tartım terazisi (Cas ER-Jr), barkod okuyucu ve fiş yazıcı ile entegre olarak çalışmaktadır.

Özellikle kasa tartım terazisi, barkod okuyucu ve fiş yazıcı ile kablosuz olarak haberleşir, böylece kablo karmaşasından uzak durmanızı sağlar.

Tampos kullanıcıları, istedikleri takdirde cihazlarını seri port veya USB üzerinden bağlayarak kullanabilirler 

Cihazınızın bozulması, kırılması veya kaybolması durumunda ise yeni bir cihaz alabilir ve programı indirerek kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek çalışmaya devam edebilirsiniz.

Tampos, kullanıcılarına kolayca belge yazdırma ve iletişim yöntemleri sunarak işlerini daha verimli hale getirmeyi hedefleyen bir programdır.

Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.