...

Hızlı Satış Programı -POS Kasa Programı

Çözümler

Hızlı Satış Programı

Tamsoft ‘un entegre ürünü Tampos ve Smartpos aradığınız çözüm için ayağınıza geliyor.

Tampos Android yapısı üzerine geliştirilen hızlı satış programı kurulumu 5-10 dakikada yapılabile kullanıcılarına terazi barkod okuyucu, fiş yazıcı gibi barkod sistemi ekipmanlarını kablosuz bağlantı ile sunan müthiş bir ürün.

507 nolu tebliğe uygun olarak geliştirilen yapısı e-dönüşüm evraklarını üreten BKM tek pos üzerinden kredi kartı tahsilatlarını ve yemek çeki tahsilatlarını da çok kolayca yapabilen sistemi kullanmak çok kolay.

Entegre kullanmak istemeyenler için bağımsız lokal çalışması sayesinde kolay stok kartı açılımı, kolay miktar ve fiyat güncellemesi ile kullanıcı dostu bir yapıyı sunmakta.

Kuruyemişçi veya karışık ürün satan firmalar için geliştirilmiş basit ekranları ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmakta.

Tampos yazılım işletim sistemi ücreti olmadığı için rakipsiz fiyatıyla tablette telefonda veya dokunmatik pos bilgisayar üzerinde çalışabilmekte.

Windows bir işletim sistemi ile entegre olarak çalışan Smartpos yazılım ise geçmişten günümüze taşıdığı tecrübesi ile kullanıcılarına hizmet etmeye devam ediyor. Farklı programlarla olan entegrasyonları ile kampanya modülü ile sahanın parlayan yıldızı günümüzde 4.000’den fazla kasa üzerinde kurulu müşterilerine en iyi hizmet vermek için durmadan çalışıyor.

Etiketler :
Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.