tamsaha 9

Tamsaha Saha Satış

Tamsaha pres ile satışlar zirvede

Tamsaha Saha Satış ve Depo Uygulaması

Sahada satış yapan firmalar için geliştirilmiş olan saha satış uygulaması Tamsaha ile tablette, telefonda ve el terminalleri üzerinde çalışan yapısı sayesinde sahada sıcak veya soğuk satış yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını en efektif şekilde karşılayan uygulama, İstoç benzeri toptan satış yapan mağazaların mağaza içi satış ve sipariş işlemlerini de çok başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Denemek için tıklayınız.

tamsaha 7

Mağaza ve marketlerin stok yönetimini de destekleye Tamsaha depo yönetimi merkez depoya veya diğer şubelere sipariş verme, mağaza içi etiket basma (mobil yazıcı veya sabit yazıcıdan), depo sevk işlemine, ürün teslim alma ve ürün teslim etme işlemine kadar birçok problemin çözümünü kullanıcı dostu ekranları ile kolayca yönetmektedir. Mağaza ve depo sayımları yeni gelen farklı barkodlu ürünlerin tanıtımı gibi birçok özellik Tamsaha uygulamasında kullanıcılara sunulmakta.

Depo Yönetimi için daha detaylı bilgi

Etiketler :
tamsaha 10

Sahadan gelen siparişlerin toplama işlemlerinde kullanılan depo yönetim uygulaması siparişler sürekli olarak hazırlanmakta hem hataların önüne geçilmekte hem de sistem durmaksızın çalışmakta.

tamsaha 6

Diğer Yazılar

Yardıma mı ihtiyacınız var?