...

Tamsoft

Türkiye’nin yeni nesil web tabanlı ERP yazılımı

Webden, Cepten ve Tabletden internet olan her yerden işlemlerinizi gerçekleştirin.
İşine özgürlük kat işine TamSoft kat.

Bulut ERP ve Tamsoft Ön Muhasebe Programı

Eski ismi ile ön muhasebe gelişmiş haliyle ERP olarak adlandırılan süreç yönetim yazılımının yeni adresi Tamsoft Bulut ERP (web tabanlı ERP). Bulut tabanlı yapısı sayesinde internete bağlı olmanın yeterli olduğu bu yapıda tüm hizmetler ürün geliştirici tarafından veriliyor.

Bulut ERP İş Yönetim Süreci

Sistemin gelişmiş yapısı sayesinde tekliften başlayan iş yönetim süreci küçük çaplı üretime oradan faturaya kadar uzanıyor. Üretim reçeteleri tüme varım mantığı ile üretim olarak çalışırken tümden gelim mantığı ile ürün parçalama olarak çalışmakta. Üretimde olsun ürün parçalamada olsun üretim emrine göre veya satış, depo sevk gibi evraklara bağlı olarak üretim işlemi gerçekleşmekte.

saha satış programı

Stok Yönetimi

Tamsoft bulut erp yazılım buna kayıtsız kalmayarak geliştirmiş olduğu hızlı market entegrasyonları ile mağazaların satışlarını online ortama taşımakta gelen siparişlerin toplanmasını ve stok yönetimini de en kolay şekilde yapılmasını sağlamakta.

Platformlar göre farklı veya formüllü fiyat uygulaması sayesinde mağaza ve market karlılığını stabil bir şekilde tutabilen Tamsoft perakende için tam bir çözüm noktası.

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu

Online ticaretin olmazsa olmazı olan pazaryeri entegrasyonu sayesinde mağazalarınızı tüm dünyaya açmak için beklemenize gerek yok. Tamsoft bulut erp geliştirmiş olduğu entegrasyon ile mağaza ve market stoklarınızı mahallenin veya bulunduğunuz bölgenin dışına taşımakta sizlere online ticaretin yönetimin en kolay şekilde sunmakta.

Denemek İçin Tıklayın.

Daha Fazla Bilgi İçin

Etiketler :
bulut erp

Satın Alma Süreci

E-müstahsilden başlayan satın alma süreci e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv faturaya kadar uzanarak e-dönüşüm tarafında müşterilerinin duyabileceği tüm hizmetleri rakiplerinden çok daha uygun fiyata hızlı bir şekilde vermeyi kendine şiar edinmiş durumda.

POS  Kasa -Hızlı Satış Programı Bulut ERP

Geleneksek ticaretin yapısından gelen mağazalaşma sürecinde marketlerde kullanılan POS kasalarla yapılan entegrasyonları veya kendi geliştirmiş olduğu Tampos ve Smartpos kasa yazılımları ile kullanıcılarına büyük bir keyif vermekte, sınırsız şube yapısı ve farklı fiyat yapısıyla iş süreçlerini son noktaya ulaştırmakta.

E-ticaret günümüzde ticaretin yaklaşık %20 sini teşkil etmekte ve trend her geçen gün artmakta.

Diğer Yazılar

Optimized by Optimole
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.